Inżynier Budowy

Twoje zadania:
  • udział w organizacji i kontroli realizacji robót instalacyjnych/robót budowlanych (instalacje na stacjach WN/SN i innych obiektach elektroenergetycznych oraz komercyjnych),
  • nadzór nad pracownikami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót,
  • udział w kontroli i rozliczaniu podwykonawców oraz odbiorach wykonywanych robót,
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP,
  • prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji.
Oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne/budowlane),
  • zdolności organizacyjne, zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • gotowość do wyjazdów służbowych do miejsc realizowanych projektów.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego.
Zapewniamy:
  • udział w innowacyjnych projektach,
  • nieszablonowe rozwiązania,
  • pracę w zespole wykwalifikowanych inżynierów,
  • stabilizację dzięki zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę,
  • motywacyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne na danym stanowisku narzędzia pracy.