Administrator Kontraktu

Twoje zadania:
  • wsparcie organizacyjno-administracyjne realizowanych kontraktów dotyczących głównie budowy i modernizacji infrastruktury energetycznej,
  • sporządzanie dokumentacji kontraktowej oraz jej archiwizacja,
  • prowadzenie korespondencji biznesowej,
  • bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji.
Oczekujemy:
  • masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunku studiów: budownictwo, gospodarka przestrzenna);
  • mile widziana znajomość procedur prawnych, w tym: Kodeksu Postępowania Administracyjnego, Prawa Budowlanego,
  • masz zdolności organizacyjne, jesteś zaangażowany, umiesz pracować pod presją czasu,
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
Zapewniamy:
  • realizujemy innowacyjne projekty,
  • stosujemy nieszablonowe rozwiązania,
  • zapewniamy szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • umożliwiamy zdobycie uprawnień budowlanych,
  • oferujemy pracę w zespole wykwalifikowanych inżynierów,
  • dajemy stabilizację dzięki zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę.