Project Manager

Twoje zadania:
  • przygotowanie planu realizacji projektu i monitorowanie postępów prac zgodnie z przyjętym harmonogramem;
  • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z Inwestorem/Zamawiającym;
  • zarządzanie ryzykiem, w szczególności analiza ryzyka i jakościowe zarządzanie projektem;
  • opracowanie i nadzór nad budżetem poszczególnych etapów projektu w celu optymalizacji kosztów projektu i zwiększenia zysków;
  • zarządzanie zespołem, w szczególności delegowanie zadań, weryfikacja efektów pracy członków zespołu projektowego;
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi zaangażowanymi w realizację projektu, w tym z podwykonawcami;
  • zarządzanie informacją i komunikacją z członkami zespołu projektowego, innymi podmiotami zaangażowanymi w realizację projektu, w tym z innymi działami Spółki;
  • analiza efektywności projektu w trakcie prac i po jego zakończeniu;
  • optymalizacja czasu, kosztów i zasobów koniecznych do realizacji projektu.
Oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją  i umożliwiająca swobodną komunikację;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne;
  • zdolności zarządzania i motywowania zespołu projektowego umiejętność zarządzania pracą zespołu;
  • umiejętność planowania pracy i pracy pod presją czasu;
  • analityczne podejście do realizowanych zadań;
  • umiejętność raportowania stanu zadań oraz oceny ryzyka ich realizacji;
  • bardzo dobra organizacją pracy własnej i zespołu;
  • chęć rozwoju;
  • studia z zakresu zarządzania projektem będą dodatkowym atutem.
Zapewniamy:
  • udział w innowacyjnych projektach;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • pracę w zespole wykwalifikowanych specjalistów;
  • stabilizację dzięki zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów (np. karta Multisport).
Twoje miejsce pracy:
praca w siedzibie firmy + w delegacji do miejsc realizacji kontraktów