Kierownik Robót Elektrycznych / Budowlanych

Twoje zadania:
  • organizacja i kontrola realizacji robót elektrycznych (stacje WN/SN, inne obiekty elektroenergetyczne oraz komercyjne) / robót budowlanych (fundamenty, drogi i budynki na stacjach WN/SN i innych obiektach elektroenergetycznych),
  • nadzór nad pracownikami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót,
  • kontrola i rozliczanie podwykonawców, odbiory wykonywanych robót,
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP,
  • prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji, przygotowywanie i przekazywanie dokumentacji powykonawczej.
Oczekujemy:
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych / robotami budowlanymi (specjalność konstrukcyjno – budowlana),
  • doświadczenie w zakresie kierowania robotami budowlanymi,
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca kontakty z zagranicznym Klientem oraz pracę z dokumentacją w tym języku,
  • gotowość do wyjazdów służbowych do miejsc realizowanych projektów,
  • zdolności organizacyjne, pracowitość oraz zaangażowanie.
Zapewniamy:
  • dostęp do najnowszych technologii, udział w realizacji innowacyjnych projektów,
  • udział w szkoleniach zawodowych podnoszących kwalifikacje,
  • pracę z zespołem wykwalifikowanych inżynierów,
  • stabilne miejsce zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów (np. karta Multisport, opieka medyczna).